Wymarzone wakacje z komfortową parą butów!

Buty marki NELMOD, jako komfortowy, bezpieczny i wielofunkcyjny produkt, którego nie może zabraknąć, podczas Twojego wypoczynku.

Nasze buty, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zapewniając komfort ich użytkownikom. Gruba, gumowa podeszwa dobrze chroni stopę, na wymagających i nieprzyjemnych dla skóry powierzchniach. Wybierając się zatem do krajów, w których nie brakuje kamienistych plaż, warto mieć ze sobą nasz produkt. Buty wodne, zapewnią bezpieczne poruszanie się po takiej, pełnej kamieni plaży, co przyczyni się do czerpania pełni radości z wakacji. Gdy jednak w okolicach wakacyjnego miejsca, nie ma tego rodzajów plaż, są za to te piaszczyste, znane nam znad Bałtyku, również wtedy obuwie do wody, może okazać się bardzo pomocne, pozwalając uchronić stopę przed gałęziami, szkłem czy innymi niebezpiecznymi przedmiotami. 

Nie byłam wszędzie, ale mam to na liście

Susan Sontag

Niezależnie od rodzaju plaży, przy każdej z nich znajduje się woda, dla której nasze buty, są wręcz stworzone! Pływanie w nich, jest przyjemne, szybkie i wygodne. Dodatkowo, gdy dno jest niepewne i pełne niespodzianek, niekoniecznie miłych dla delikatnej skóry, buty wodne ochronią ją przed uszkodzeniami. 

Gdy nasz wakacyjny wypoczynek, wiąże się bardziej z aktywnościami nad wodą, niż typowym plażowaniem, w tej sytuacji również warto sięgnąć, a może bardziej wejść, w nasze buty! Takie sporty wodne, jak kajaki, rowerki, windsurfing czy nawet wędkowanie, to doskonałe środowisko do wykorzystania butów sportowych marki Nelmod. 

Niezależnie od rodzaju wypoczynku, na jaki zmierzacie, jaki planujecie i o jakim marzycie, warto wybrać i zabrać ze sobą w podróż nasz produkt. Mamy nadzieję, że wspólnie przeżyjemy wiele pięknych i niezapomnianych chwil.

~ Zespół Nelmod

Dodaj komentarz